ÖVRIGT / Diverse / Flaskschatull 11721451
nr 1172 1451
Flaskschatull
1800-tal, Intarsia, längd: 26 cm, djup: 12 cm, höjd: 24 cm
Kondition: ej flaskor, slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 26 mars 2018
kl 19:01:50
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr